O nas

Nadejszła wiekopomna chwila. Po 2 latach na blogspocie przechodzimy na własną domenę. Ten blog zostanie wkrótce zamknięty. Nie będzie już aktualizacji. Koniec. Od teraz zapraszam na


czwartek, 15 września 2011

Jak Paweł odwiedza Subway

Zapraszamy do recenzji Pawła T., który testował kanapki w Subwayu. Recenzja bierze udział w naszym konkursie.


Po przesileniu letnim różnymi rodzajami fastfoodów , czas na dobrą porcję kalorii,ale nie na kebab, frytki , zapiekankę czy też gyros, ale na kanapkę.
Jak się okazuje na niezwykłą , lecz wielorakiego rodzaju i smaku czyli "Jak Paweł odwiedza SUBWAY"
Mimo kolejki jaka się ustawia obsługa jest dość szybka , na tyle , żeby język nam nie uciekł.., wszystko odbywa się na naszych oczach , proces tworzenia kanapki wykonują trzy osoby .Do wyboru najpierw pieczywo, moim ulubionym , a spróbowałem wszystkie jest parmezanowe , kanapki różnia się wielkością pół -15cm i duża 30cm . Oprócz typowych dodatków jak szynka , salami 3 rodzajów, pierś z kurczaka, czy kurczak teriyaki , są boczek , tuńczyk , pierś indycza , ja zasmakowałem w tradycyjnej kanapce z szynką i serem, ponieważ większą wagę przywiązałem do dodatków-oliwek sałaty cebulki czerwonej pomidorów, co z klasycznej kanapki tworzy dzieło o tradycyjnym smaku i zdrowej mieszance składników , bogato okraszonych błonnikiem.
Kanapka podawna na ciepło, LECZ, opiekaniu poddaję się pieczywo , z serem i dodatkami mięsnymi , po wyjęciu z pieca nakładane są  warzywa i dodatki czyli języka nie poparzymy gorącym sosem , a gorący pomidor nie oparzy nam wargi:)
Co do sosów dostępnych jest kilka rodzajów , ja wybrałem majonezowy , do szynki , a dodatkiem który zafundował mi rozkosz były czarne oliwki , co przesądziło o moich dalszych wizytach w SUBWAY.
Całość oceniam wysoko , jakkolwiek to przeciez kanapka , ale niebylejaka, dla twardzieli polecam oliwkę ostrą zieloną  , choć po pierwszym kęsię wygina dziób w fantastyczne kształty .:)
Takie jak kanapki możemy również zamówić wrapy , to alternatywa dla niejadków kanapkowych , jest również sałatka , czyli mieszanka różnych zestawów , lecz takową oceniam niżej niż kanapkę .
Na samym końcu czyli jak przychodzi do płacenia , nie ma dużego zdziwienia, właściwie nie ma go wcale -8,9 za pół , 16,90 za dużą , no chyba , że zażyczymy sobie podwójny ser , lub inny zestaw to ciut drożej , żeby nie było rozczarowania przy kasie można zakupić ciasteczka , dla ciasteczkowego potwora :)
 Więc jak na kanpkę nota 4+, obsługa 4 bo jest młoda , miła i nie skażona jeszcze bredzeniem szefa, czyli ma power do tworzenia dzieła jakim są kanapek na ciepło:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czytaj także:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...