O nas

Nadejszła wiekopomna chwila. Po 2 latach na blogspocie przechodzimy na własną domenę. Ten blog zostanie wkrótce zamknięty. Nie będzie już aktualizacji. Koniec. Od teraz zapraszam na


poniedziałek, 20 sierpnia 2012

Konkurs z Subway Polska

Dziś zamiast recenzji mam dla Was obiecany konkurs. Firmie Subway bardzo spodobało się, że recenzja ich kanapki promocyjnej jest tak często przez Was czytana i postanowili Was za to docenić :) Zwrócili się do mnie  i wspólnie wymyśliliśmy konkurs. A właściwie to nawet dwa konkursy :) Pierwszy startuje dziś, drugi na początku września.
A więc: do wygrania jest 5 voucherów na dwie dowolne 15 cm kanapki każdy. Żeby wziąć udział w losowaniu wystarczy odpowiedzieć na trzy proste pytania:

1. Podaj nazwiska założycieli sieci Subway.
2. W którym roku otworzono pierwszy punkt z kanapkami pod marką Subway.
3. Kiedy (rok) i gdzie (miasto) otworzono pierwszy punkt Subway w Polsce.

Odpowiedzi należy przesłać mailem na adres: streetfoodpolska@gazeta.pl w tytule wiadomości wpisując "konkurs Subway". Termin nadsyłania odpowiedzi upływa w niedzielę 26.08 o północy. Zwycięzców ogłoszę na blogu 27.08 rano. Powodzenia!

Konkurs ma zasięg ogólnopolski - vouchery można realizować w dowolnym Subwayu w całej Polsce.
Sponsorem nagród jest Subway Polska.

Drugi konkurs zaczniemy na początku września, trzeba będzie wykazać się w nim  kreatywnością, ale i nagrody będą "obfitsze" :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czytaj także:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...