O nas

Nadejszła wiekopomna chwila. Po 2 latach na blogspocie przechodzimy na własną domenę. Ten blog zostanie wkrótce zamknięty. Nie będzie już aktualizacji. Koniec. Od teraz zapraszam na


poniedziałek, 3 września 2012

Konkurs z Subway - platery

Zgodnie z zapowiedzią startujemy dziś z nowym konkursem. Do wygrania są trzy kupony na platery sandwiczy w Subwayu. A oto pytanie konkursowe:

Kogo i dlaczego zabrałbyś/zabrałabyś na wspólny posiłek?

Nie musi to być osoba żyjąca, nie musi to być ktoś istniejący realnie - może to być postać literacka, może to być postać historyczna, może być ktoś z rodziny... Po prostu wykażcie się kreatywnością :)
Spośród nadesłanych odpowiedzi Sponsor wybierze trzy najciekawsze, dlatego w majlu podajcie swoje dane (imię, nazwisko, adres), ponieważ to Sponsor wyśle zwycięzcom nagrody!

Odpowiedzi nadsyłacie od dziś do niedzieli 9.09.2012 do północy, na adres streetfoodpolska@gazeta.pl

Nazwiska zwycięzców podam na blogu. Konkurs ma charakter ogólnopolski, kupony można zrealizować w dowolnej restauracji Subway na terenie Polski.

Sponsorem nagród jest Subway Polska.

3 komentarze:

  1. moja Anie, nie wyobrazam sobie nikogo lepszego, z kim chcialbym sie wybrac jedzenie. Dzieki temu uniknelibysmy tez dylematow, co sobie samemu robic i mieli wiecej czasu dla siebie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wyślij odpowiedź na mejla podanego w poście :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń

Czytaj także:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...