O nas

Nadejszła wiekopomna chwila. Po 2 latach na blogspocie przechodzimy na własną domenę. Ten blog zostanie wkrótce zamknięty. Nie będzie już aktualizacji. Koniec. Od teraz zapraszam na


poniedziałek, 5 listopada 2012

Konkurs z Piramidą Steakhouse - dzień pierwszy


Dziś rozpoczynamy pięciodniowy cykl konkursów. Codziennie do wygrania będzie podwójne zaproszenie do dowolnej restauracji Piramida Steakhouse w ramach, którego będzie: dowolna zupa, nasz specjał, czyli zestaw z shaormą, serem i warzywami oraz po lampce wina (w przypadku osób niepełnoletnich - napój bezalkoholowy).

Każdego dnia będzie pojawiać się jedno pytanie, na które należy odpowiedzieć do końca dnia (do północy). Spośród poprawnych odpowiedzi losowany będzie zwycięzca. Dodatkowo w każdym wpisie będziecie mogli dowiedzieć się ciekawostek na temat sieci Piramida Steakhouse, w których ukryta będzie odpowiedź na kolejne pytanie. 


Oto dzisiejsze pytanie: Z jakiej kuchni słynie Piramida Steakhouse?

Podpowiedź: Kliknij w baner

Czas start! Na odpowiedzi czekam do północy! Adres: streetfoodpolska@gazeta.pl


 Regulamin

  1. Konkurs na blogu Street Food Polska (http://streetfoodpolska.blogspot.com/ ) prowadzony będzie od 05.11.2012 do 09.11.2012.
  2. Poprawne odpowiedzi należy przesyłać na adres: streetfoodpolska@gazeta.pl
  3. Odpowiedzi należy przesyłać do końca każdego dnia konkursowego do północy.
  4. Wśród nadesłanych odpowiedzi wylosowani będą zwycięzcy.
  5. Nagrodą jest podwójne zaproszenie do dowolnej restauracji Piramida Steakhouse, w ramach którego zwycięzca będzie mógł otrzymać podwójny zestaw składający się z:
  • dowolnej zupy,
  • zestawu z shaormą, serem i warzywami
  • lampkę wina (w przypadku osób niepełnoletnich - napój bezalkoholowy)
  1. Zaproszenie ważne jest do końca roku (do 31.12.2012).
  2. Przed realizacją zaproszenia prosimy o kontakt telefoniczny z wybraną restauracją Piramida Steakhouse w celu dokonania rezerwacji i uzgodnienia terminu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czytaj także:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...