O nas

Nadejszła wiekopomna chwila. Po 2 latach na blogspocie przechodzimy na własną domenę. Ten blog zostanie wkrótce zamknięty. Nie będzie już aktualizacji. Koniec. Od teraz zapraszam na


środa, 7 listopada 2012

Konkurs z Piramidą Steakhouse - dzień trzeci, czyli Piramidę możecie znaleźć nie tylko w Egipcie

Piramida Steakhouse to sieć restauracji z długoletnią tradycją pysznego jedzenia. Pierwszy lokal powstał w 2001 roku. W ciągu kolejnych lat zakładane są kolejne lokale we Wrocławiu, Opolu, Bielsko-Białej i Kielcach. Posiadają one ten sam inspirowany Egiptem wystrój oraz tak samo gościnną atmosferę.

Na przestrzeni lat, choć wierna tradycji kuchni egipskiej, Piramida Steakhouse rozszerzała kulinarną ofertę. Dziś w eklektycznej karcie dań, poza przysmakami z Bliskiego Wschodu, znajdziemy specjały kuchni włoskiej (w tym wyjątkową pizzę), polskiej, amerykańskiej oraz meksykańskiej. Menu obejmuje dania mięsne, jarskie, a także pyszne desery, mieloną na miejscu wiedeńską kawę Julius Meinl oraz napoje alkoholowe i bezalkoholowe. 


A oto dzisiejsze pytanie: W jakim mieście powstała pierwsza Piramida Steakhouse (chodzi nam o pełny adres)?

Podpowiedzi znajdziecie w ostatnim konkursowym wpisie oraz na stronie sieci restauracji.

Odpowiedzi ślecie na adres: streetfoodpolska@gazeta.pl w tytule majla wpisując "Piramida dzień 3".
Mam też prośbę - piszcie w mejlach, w którym mieście chcecie zrealizować nagrodę w przypadku wygranej - usprawni to Sponsorowi załatwienie formalności. Do wygrania jedno podwójne zaproszenie do restauracji Piramida Steakhouse, w ramach którego będzie : dowolna zupa, Piramidowy specjał, czyli zestaw z shaormą, serem i warzywami oraz po lampce wina (w przypadku osób niepełnoletnich - napój bezalkoholowy).
Czas start, na odpowiedzi czekam do północy!

Przypominam, że jeszcze do północy możecie nadsyłać odpowiedzi na wczorajsze zadanie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czytaj także:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...