O nas

Nadejszła wiekopomna chwila. Po 2 latach na blogspocie przechodzimy na własną domenę. Ten blog zostanie wkrótce zamknięty. Nie będzie już aktualizacji. Koniec. Od teraz zapraszam na


wtorek, 11 grudnia 2012

Jak się we dwójkę zdrowo najeść, czyli Fish Box w North Fishu

Kiedy ostatnio testowaliśmy Tanie Branie w North Fishu, obiecaliśmy sobie, że koniecznie musimy doznać zestawu dla dwojga, w skład którego wchodzą m.in. krewetki Black Tiger. A słowo ciałem się stało, kiedy zawitaliśmy w niedzielę do Galerii Echo.

Zestaw kosztuje 24,90 zł, a w pudełku znajdziemy: panierowanego dorsza, krewetki Black Tiger również w panierce, frytki i krążki kalmarów (a jakże - w panierce). Do tego dwa sosy: tatarski i słodko-kwaśny. Fish Box dla 2 na pierwszy rzut oka nie wydaje się duży:


Ale w miarę jedzenia przekonujemy się, że dwie osoby naprawdę mogą zaspokoić głód. Frytek jest dużo, na oko ze 300 g. Genialnie usmażone, chrupiące, nie nasiąknięte tłuszczem, soczyste w środku, gorące - pyszne. 4 kawałki dorsza w panierce również doskonałe. Ryba jest soczysta i dobrze doprawiona, zwarta i świeża.
Krewetki Black Tiger :


Jak widać - spore. Delikatna panierka kryje soczyste krewetki bez pancerzyków. Podobnie jak ryby,  jest ich również 4 sztuki. Doskonałe uzupełnienie zestawu, nie miałbym nic przeciwko, żeby dali ich więcej ;)

I last but not least - krążki kalmarów. Tych było około 20. Tym razem nie tak dobrych jak ostatnio - być może dlatego, że zamówienie składaliśmy tuż przed zamknięciem i miałem wrażenie, że chyba były odgrzane, bo panierka była miękka, nie chrupiąca i odpadała, a same kalmary były lekko oklapnięte i gumowate. Ale i tak były niezłe.
Sosy. Słodko - kwaśny pyszny, natomiast tatarski... Cóż - mówiąc szczerze nie miał żadnego smaku. Serio. Kompletne nieporozumienie.

Podsumowując: Fish Box dla 2 to bardzo ciekawa propozycja. Jeśli ktoś ryby i owoce morza lubi powinien koniecznie spróbować. Niby małe, a syci. Smaczne, świeże i godne polecenia. Co też niniejszym czynimy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czytaj także:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...